niedziela, 23 grudnia 2012

Święta, święta

Święta, święta jeszcze mamy przed zaraz będzie po... Jasne, że pachnące pierniczkami , cytrusami, słodkościami , rzewne kolędy ściskają za serce, tajemnicze prezenty leżą pod choinką . Sprzątanie, krzątanie, gotowanie by zdążyć na czas... Ale licho nie śpi więc: to lampki nie chcą się palić, to zatyka się kanalizacja akurat na te dwa dni, kiedy nikt nie pracuje, to pani z telekomunikacji namawia cię na nowy produkt i zanim jeszcze podpisz umowę odcina ci telefon i zostajesz na święta bez kontaktu z  rodziną i wiele wiele innych na pewno każdy coś takiego ma. A więc zdrowych , pogodnych , słodkiego lenistwa i bez niespodzianek życzę tego wam i sobie.
  Słodkie ciasteczka i pierniczki tym razem dzieło Madzi mojej córy
6 komentarzy:

 1. Najserdeczniejsze życzenia dobrych, rodzinnych, spokojnych i smakowitych Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy:-)))
  Asia i Wojtek

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne życzenia już po świąteczne. Kasiu a na Nowy Rok życzę ci wszystkiego dobrego, zdrówka, radości i rodzinnych chwil pełnych miłości i zrozumienia. By w ogrodzie wszystko pięknie rosło, kwitło i radowało nasze serca i dusze. Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowności i miłości Ci życzę ,no i tego najważniejszego-ZDROWIA bardzo dobrego!Miasto ubrane świątecznie , ciasteczka aż prawie pachną z ekranu, magiczny czas świąteczno-noworoczny.Pozdrawiam pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy raz odwiedzam :)
  zapraszam na link party (w skrócie blogerki pokazują swoje najciekawsze posty, żeby inni mogli na nie trafić i się pozachwycać;)
  http://www.speckled-fawn.blogspot.com/2013/01/lista-przebojow-2012-niespodziewanka.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego w nowym roku. :) Możesz mi coś wytłumaczyć? Dlaczego związuje się pierniczki wstążką? No wiem, że głupie pytanie, ale widzę to w różnych miejscach, ale nigdy tak nie robiłam. To na prezent czy dla ozdoby? Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń